clani-remizirali-mladinci-do-zmage-kadeti-porazeni

Člani remizirali, mladinci do zmage, kadeti poraženi

Čas objave : 13.04.16

Nazaj na novice

Članska ekipa je tokrat uspela osvojit točko proti ekipi Brd, ki pa nažalost ne zadošča za več kot trenutno 8. mesto na lestvici. Strelec v Brdih je bil Lee-Him Kristian Franklyn v 77. minuti. V soboto nas ponovno čaka domača tekma proti Dekanom, ki so medtem prevzeli vodstvo na lestvici in prehiteli Ajdovce. Fante torej čaka idealna priložnost, da se maščujejo dekančanom za visok poraz in pokažejo nekaj ponosa, ki je potreben za zmago. Na domačem igrišču kot vselej pride v poštev le zmaga, kar pričakujejo tudi gledalci, ki še niso izgubili upanja nad člansko ekipo.

Medtem so bili na delu tudi kadeti in mladinci, ki so se pomerili s Šenčujem. Mladinci so vknjižili zmago z 1:0 (strelec Topić Marko) in tako znižali zaostanek za vodilno Ilirjo. Kadeti tudi tokrat niso prišli do točk, saj so bili gostje boljši z rezultatom 0:1.

Spodaj je video pregled prvega polčasa tekme mladincev. Rezultate ostalih selekcij najdete v sekciji "Mladinska nogometa šola" pri vsaki selekciji posebej.